37 860
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 59: | Rad 59: | ||
|- | |- | ||
|Underbart|| | |Underbart|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 57.06|6]]''' ||rowspan= "3"|Grease ||Född att dansa|| | |||
|- | |||
|Du är den jag vill ha|| | |||
|- | |||
|Grease is the world|| | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Hopelessly devoted to you|| | |||
|- | |||
|How deep is your love|| | |||
|- | |||
|Somewhere|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar