37 907
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 36: | Rad 36: | ||
|Höstvisa|| | |Höstvisa|| | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= " | | style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 57.04|4]]''' ||rowspan= "4"|Woodstock 50 år||Woodstock|| | ||
|- | |- | ||
|The Weight|| | |The Weight|| | ||
Rad 49: | Rad 49: | ||
|- | |- | ||
|Hey Joe|| | |Hey Joe|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 57.05|5]]''' ||Klara Hammarström||You should know me better||{{spotify|id=0SG1iA47RFpTdzxbmBE8RS}} | |||
|- | |||
|Magnus Carlsson||Se mig||{{spotify|id=5zooEC38taSnk5CBMAZ6tj}} | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Genom eld och vatten|| | |||
|- | |||
|Möt mig i Gamla Stan|| | |||
|- | |||
|Underbart|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar