37 881
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
(3 mellanliggande sidversioner av samma användare visas inte) | |||
Rad 93: | Rad 93: | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 57.09|9]]''' ||rowspan= "2"|Nordman ||Glöm det som var||{{spotify|id=54pUFSTmCy672a3OTN1lPh}} | | style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 57.09|9]]''' ||rowspan= "2"|Nordman ||Glöm det som var||{{spotify|id=54pUFSTmCy672a3OTN1lPh}} | ||
|- | |-}} | ||
|Vandraren||{{spotify|id=03CuKm1ugqpOYDukfxQlT0}} | |Vandraren||{{spotify|id=03CuKm1ugqpOYDukfxQlT0}} | ||
|- | |- | ||
Rad 101: | Rad 101: | ||
|- | |- | ||
|Visa från Utanmyra|| | |Visa från Utanmyra|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 57.10|10]]''' ||Erika Jonsson||Someone blue||{{spotify|id=0iXVdrwAlFz48Wd6t0WeAY}} | |||
|- | |||
|Top Cats||The love I wanna feel||{{spotify|id=7lFDExRW69OTFr1Red0eGq}} | |||
|- | |||
|rowspan= "4"|Husbandet ''(bingomusik)''||The cat|| | |||
|- | |||
|Baby doll|| | |||
|- | |||
|Ser du stjärnan i det blå|| | |||
|- | |||
|Ju mer vi är tillsammans|| | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 57.11|11]]''' ||Shirley Clamp||(You Make Me Feel Like) A Natural Woman|| | |||
|- | |||
|Malou Prytz||Left & Right||{{spotify|id=0adtN7b1rfBWHRWgnUlR9m}} | |||
|- | |||
|rowspan= "4"|Husbandet ''(bingomusik)''||The Muppet Show theme|| | |||
|- | |||
|I do me|| | |||
|- | |||
|I got you (I feel good)|| | |||
|- | |||
|Minns i november|| | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 57.12|12]]''' ||rowspan= "2"|Sven-Ingvars||Än finns tid att förlåta||{{spotify|id=2Zxgtiq0D0UbccB7upSR28}} | |||
|- | |||
|Rör vid mig igen||{{spotify|id=7lKUBbSHfW1zjD9L3qbsZb}} | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Far, jag kan inte få upp min kokosnöt|| | |||
|- | |||
|Byns enda blondin|| | |||
|- | |||
|När solen färgar juninatten|| | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 57.13|13]]''' ||Black Jack||En, två kanske tre||{{spotify|id=2xDPr2jgr344X3fWnfhmx6}} | |||
|- | |||
|Lena Andersson||Är det konstigt att man kan längtar bort nån gång||{{spotify|id=1HwbJ45GbYhfiNJfVcA1As}} | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Breaking the law|| | |||
|- | |||
|Smoke on the water|| | |||
|- | |||
|Heaven's on fire|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar