37 881
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 93: | Rad 93: | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 57.09|9]]''' ||rowspan= "2"|Nordman ||Glöm det som var||{{spotify|id=54pUFSTmCy672a3OTN1lPh}} | | style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 57.09|9]]''' ||rowspan= "2"|Nordman ||Glöm det som var||{{spotify|id=54pUFSTmCy672a3OTN1lPh}} | ||
|- | |-}} | ||
|Vandraren||{{spotify|id=03CuKm1ugqpOYDukfxQlT0}} | |Vandraren||{{spotify|id=03CuKm1ugqpOYDukfxQlT0}} | ||
|- | |- | ||
Rad 102: | Rad 102: | ||
|Visa från Utanmyra|| | |Visa från Utanmyra|| | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 57.10|10]]''' ||Erika Jonsson||Someone blue||{{spotify|id=0iXVdrwAlFz48Wd6t0WeAY}} | |||
|- | |||
|Top Cats||The love I wanna feel||{{spotify|id=7lFDExRW69OTFr1Red0eGq}} | |||
|- | |||
|rowspan= "4"|Husbandet ''(bingomusik)''||The cat|| | |||
|- | |||
|Baby doll|| | |||
|- | |||
|Ser du stjärnan i det blå|| | |||
|- | |||
|Ju mer vi är tillsammans|| | |||
|} | |} |
redigeringar