37 903
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 91: | Rad 91: | ||
|- | |- | ||
|Autumn leaves|| | |Autumn leaves|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 57.09|9]]''' ||rowspan= "2"|Nordman ||Glöm det som var||{{spotify|id=54pUFSTmCy672a3OTN1lPh}} | |||
|- | |||
|Vandraren||{{spotify|id=03CuKm1ugqpOYDukfxQlT0}} | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Ängelen|| | |||
|- | |||
|Eklundapolskan|| | |||
|- | |||
|Visa från Utanmyra|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar