37 881
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 81: | Rad 81: | ||
|- | |- | ||
|All 'bout the money|| | |All 'bout the money|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 57.08|8]]''' ||Linda Sundblad||Velkommen hem||{{spotify|id=1hqsn05yACpkKJpiSXpbLL}} | |||
|- | |||
|Claes-Göran Hederström ||Det börjar verka kärlek banne mig||{{spotify|id=63jf2xCWGFcq8KyQ5sme3T}} | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Knytblus|| | |||
|- | |||
|Only human|| | |||
|- | |||
|Autumn leaves|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar