37 907
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 71: | Rad 71: | ||
|- | |- | ||
|Somewhere|| | |Somewhere|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 57.07|7]]''' ||Familjen Sigfridsson||Sjung en sång med mig|| | |||
|- | |||
|Casanovas ||En bättre man||{{spotify|id=7eJvQO96rNWe2tnwwPj1zD}} | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Major bag|| | |||
|- | |||
|Safe and sound|| | |||
|- | |||
|All 'bout the money|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar