37 881
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) (Skapade sidan med 'Det här en lista över soundtrack i säsong 57 av BingoLotto. ==Soundtrack== <onlyinclude>{| class="wikitable" |- ! # !! Artist!! Låt!!Spotify |- | style="text-...') |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 15: | Rad 15: | ||
|- | |- | ||
|Den stora dagen|| | |Den stora dagen|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 57.02|2]]''' || David Lindgren och Kristina Lindgren||Say something|| | |||
|- | |||
|David Lindgren||Spinning around||{{spotify|id=6GibzfJljSxxWoK3K7XJAY}} | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Shout it out|| | |||
|- | |||
|Ain't no sunshine|| | |||
|- | |||
|Shallow|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar