37 879
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 35: | Rad 35: | ||
|- | |- | ||
|Höstvisa|| | |Höstvisa|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "9"| '''[[Avsnitt 57.04|4]]''' ||rowspan= "4"|Woodstock 50 år||Woodstock|| | |||
|- | |||
|The Weight|| | |||
|- | |||
|Fortunate Son|| | |||
|- | |||
|Somebody to love|| | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Pice of my heart|| | |||
|- | |||
|Bad Moon Rising|| | |||
|- | |||
|Hey Joe|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar