37 911
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 185: | Rad 185: | ||
|- | |- | ||
|Easter Parade|| | |Easter Parade|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 56.17|17]]''' ||rowspan= "2"|Boris René||What the funk||{{spotify|id=1uHWXMGZw6oolwKxiQ6ytE}} | |||
|- | |||
|Put your love on me||{{spotify|id=3NdVZFFoFxTnkdjWOYqX5y}} | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet och Jojje Wadenius ''(bingomusik)''||Kärleksmorgon|| | |||
|- | |||
|Longing|| | |||
|- | |||
|The Lady Laughs|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar