37 941
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 165: | Rad 165: | ||
|- | |- | ||
|Pastroalsvit|| | |Pastroalsvit|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "10"| '''[[Avsnitt 56.16|16]]''' ||rowspan= "2"|Hasse Andersson||Det är dans på Vejby ängar|| | |||
|- | |||
|Änglahund||{{spotify|id=7hFZRV8MeyM85Qat0ivQyB}} | |||
|- | |||
|Lisa Miskovsky||Love Somebody||{{spotify|id=4EELwk5KMwlfWGHEdJvUS6}} | |||
|- | |||
|Ben Mitkus||Trofé||{{spotify|id=3ph98taOr5zCw4wmnLkUZX}} | |||
|- | |||
|Husbandet ||Ägg|| | |||
|- | |||
|Markoolio||Värsta schlagern|| | |||
|- | |||
|rowspan= "4"|Husbandet ''(bingomusik)''||Fågeldansen|| | |||
|- | |||
|Guld och gröna skogar|| | |||
|- | |||
|Shape of My Heart|| | |||
|- | |||
|Easter Parade|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar