37 912
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 88: | Rad 88: | ||
|All of Me|| | |All of Me|| | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 56. | | style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 56.09|9]]''' ||rowspan= "2"|Tommy Nilsson||Högre||{{spotify|id=32cZIAapTP1HTjRyyITYTL}} | ||
|- | |- | ||
|I den stora sorgens famn||{{spotify|id=59k0oVhlAk2vLbJF5RFRaC}} | |I den stora sorgens famn||{{spotify|id=59k0oVhlAk2vLbJF5RFRaC}} | ||
Rad 97: | Rad 97: | ||
|- | |- | ||
|Dä ä bar å åk|| | |Dä ä bar å åk|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 56.08|8]]''' ||Timo Räisänen||Aldrig långt bort|| | |||
|- | |||
|rowspan= "2"|Rebecka Karlsson ||Who I Am||{{spotify|id=4QQs3mw2XIZvbYKo7QntHp}} | |||
|- | |||
|…Baby One More Time || | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||All by myself|| | |||
|- | |||
|About you now|| | |||
|- | |||
|Stardust|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar