37 881
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 98: | Rad 98: | ||
|Dä ä bar å åk|| | |Dä ä bar å åk|| | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 56. | | style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 56.10|10]]''' ||Timo Räisänen||Aldrig långt bort|| | ||
|- | |- | ||
|rowspan= "2"|Rebecka Karlsson ||Who I Am||{{spotify|id=4QQs3mw2XIZvbYKo7QntHp}} | |rowspan= "2"|Rebecka Karlsson ||Who I Am||{{spotify|id=4QQs3mw2XIZvbYKo7QntHp}} | ||
Rad 109: | Rad 109: | ||
|- | |- | ||
|Stardust|| | |Stardust|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 56.11|11]]''' ||West of Eden||Old Miss Partridge|| | |||
|- | |||
|Saga Ludvigsson||Without you|| | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Failling Slowly|| | |||
|- | |||
|I still haven't found what i'm looking for|| | |||
|- | |||
|Hold me now|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar