37 907
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 27: | Rad 27: | ||
|- | |- | ||
|Vem vet|| | |Vem vet|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 56.03|3]]''' ||rowspan= "2"|John Lundvik och Joyvoice||My turn|| | |||
|- | |||
|Man in the mirror|| | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Money, money, money || | |||
|- | |||
|All 'bout the money|| | |||
|- | |||
|Ring of fire|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar