37 879
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) mIngen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 265: | Rad 265: | ||
|- | |- | ||
|Wipe Out|| | |Wipe Out|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "8"| '''[[Avsnitt 54.20|20]]''' || rowspan= "3"|Monia Sjöström||Varje litet ögonkast|| | |||
|- | |||
|Every Little Thing|| | |||
|- | |||
|Cover me|| | |||
|- | |||
| rowspan= "2"|Arvingarna||We Are the Champions|| | |||
|- | |||
|Hon och jag||{{spotify|id=6UE9AxZvHIGa5weGS4Pend}} | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Änglamark|| | |||
|- | |||
|Bo Diddley|| | |||
|- | |||
|Bluesette|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar