37 941
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 186: | Rad 186: | ||
|- | |- | ||
|Gabriellas sång|| | |Gabriellas sång|| | ||
|- | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "8"| '''[[Avsnitt 52.14|14]]''' || rowspan= "3"| Kalle Moreaeus och Hej Kalle ||Christmas Comes But once a year|| | |||
|- | |||
|Bring in a brand new year|| | |||
|- | |||
|Auld lang syne|| | |||
|- | |||
|rowspan= "2"|Wiktoria och Hej Kalle||The Christmas song|| | |||
|- | |||
|Have Yourself a Merry Little Christmas || | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Hej Kalle ''(bingomusik)''||Tango Elmona|| | |||
|- | |||
|The girl from ipanema|| | |||
|- | |||
|Visa från Venjan|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar