37 941
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 103: | Rad 103: | ||
|Nu vill jag dansa||{{spotify|id=62IRFmCrYEQzbVhSbdUcLf}} | |Nu vill jag dansa||{{spotify|id=62IRFmCrYEQzbVhSbdUcLf}} | ||
|- | |- | ||
|rowspan= "3"|Donnez | |rowspan= "3"|Donnez ''(bingomusik)''||Om jag reste tillbaka || | ||
|- | |- | ||
|Ner mot Skåneland|| | |Ner mot Skåneland|| | ||
Rad 122: | Rad 122: | ||
|- | |- | ||
|Husbandet ''(bingomusik)''||The river inside|| | |Husbandet ''(bingomusik)''||The river inside|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 52.10|10]]''' || rowspan= "2"|Perikles||Var ska vi sova i natt?||{{spotify|id=4pU9BNdhUlRKcoZgF8ac08}} | |||
|- | |||
|Kaffe och mazarin ||{{spotify|id=2QZuJVOG52BYvSfNZi3mOx}} | |||
|- | |||
|Sven-Bertil Taube och Peter Nordahl ||Så länge skutan kan gå|| | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Perikles''(bingomusik)''||Jag kan inte andas utan dig || | |||
|- | |||
|Finns det nån annan nu|| | |||
|- | |||
|Du bara du|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar