37 941
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 42: | Rad 42: | ||
|- | |- | ||
|S.t Louis Blues|| | |S.t Louis Blues|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 52.04|4]]''' || rowspan= "2"| The Boppers||2 fools in love||{{spotify|id=3wEy98YmKbAPNPO0dEoHwE}} | |||
|- | |||
|Do You Wanna Bop||{{spotify|id=3jZuAjFNooC0HTx6SzAGnI}} | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Apache|| | |||
|- | |||
|Sleep walk|| | |||
|- | |||
|Green Onions|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar