Soundtrack/Säsong 52: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Hoppa till sök
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 257: | Rad 257: | ||
|- | |- | ||
|Fröken Fräken|| | |Fröken Fräken|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 52.17|17]]''' ||Jack Wreeswijk och Robert Wells||Somliga går med trasiga skor|| | |||
|- | |||
|West of Eden||Twenty years of Travelling||{{spotify|id=3ON9Lo5rhxlXruiUcA4zX2}} | |||
|- | |||
|rowspan= "5"|Robert Wells ''(bingomusik)''||China river|| | |||
|- | |||
|Frühlingsrauschen|| | |||
|- | |||
|Majsång|| | |||
|- | |||
|Längtan till landet|| | |||
|- | |||
|Vårvinda friska|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |