37 879
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
(En mellanliggande sidversion av samma användare visas inte) | |||
Rad 245: | Rad 245: | ||
|- | |- | ||
|Mel F|| | |Mel F|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 52.16|16]]''' ||rowspan= "2"|Casanovas ||Ut i livet||{{spotify|id=7moXpzjcO3UDXiAKfVGgMZ}} | |||
|- | |||
|Dra ditt pepparn växer||{{spotify|id=2F3oPMRAUExFEJFWrqtqJV}} | |||
|- | |||
|Casanovas och Willy Björkman||Pepparsprej|| | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Casanovas ''(bingomusik)''||Byns enda blodin|| | |||
|- | |||
|Två mörka ögon|| | |||
|- | |||
|Fröken Fräken|| | |||
|- | |||
|} | |} |
redigeringar