37 907
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 111: | Rad 111: | ||
|- | |- | ||
|Södermalm|| | |Södermalm|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "9"| '''[[Avsnitt 47.08|8]]''' ||Elisa's och Thorleif Torstensson||Vi möts igen|| | |||
|- | |||
|rowspan= "2"|Elisa's||Tänk om vi aldrig||{{spotify|id=3NdqRFGWjlCz4xYQM90d8W}} | |||
|- | |||
|Det ska va lätt||{{spotify|id=3ap9QwAQEANTlnwKa4exLg}} | |||
|- | |||
|Ingvar Oldsberg ''(videoklipp)''||Are You Lonesome Tonight?|| | |||
|- | |||
|rowspan= "5"|Elisa's ''(bingomusik)''||Utan din andentag|| | |||
|- | |||
|För det här är bara början|| | |||
|- | |||
|Rose Graden|| | |||
|- | |||
|Jag säger som det är|| | |||
|- | |||
|California Blues|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar