37 941
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 29: | Rad 29: | ||
|- | |- | ||
|It must have been love|| | |It must have been love|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 46.03|3]]''' ||Robert Wells||Bumble-Bee Boogie||{{spotify|id=2Fy1yB9WE8SDQE0LlOuREJ}} | |||
|- | |||
|rowspan= "2"| Robert Wells & The Vocalettes ||Billy Boy|| | |||
|- | |||
|Little Joe From Chicago|| | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Robert Wells ''(bingomusik)''||Misty|| | |||
|- | |||
|Blott en dag|| | |||
|- | |||
|Sant Louis Blues || | |||
|} | |} | ||
redigeringar