37 941
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
(En mellanliggande sidversion av samma användare visas inte) | |||
Rad 225: | Rad 225: | ||
|Mitt sommarlov|| | |Mitt sommarlov|| | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= " | | style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 44.23|23]]'''|| Magnus Carlsson & Solid Gospel ||Glorius|| | ||
|- | |- | ||
|Andra Generationen||800 grader|| | |Andra Generationen||800 grader|| | ||
|- | |||
|Solid Gospel||I morgon är en annan dag || | |||
|- | |||
|rowspan= "2"|Husbandet ''(bingomusik)''||Visa vid vingens ängar|| | |||
|- | |||
|Romans ur pastroalvisa|| | |||
|- | |||
|Husbandet & Kee Marcello ''(bingomusik)''||Hammers Heart|| | |||
|- | |||
|}</onlyinclude> | |}</onlyinclude> | ||
{{soundtrack | {{soundtrack |
redigeringar