37 941
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
(8 mellanliggande sidversioner av samma användare visas inte) | |||
Rad 204: | Rad 204: | ||
|- | |- | ||
|Hold me|| | |Hold me|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 44.21|21]]''' || Excess||Kom och gör mig galen|| | |||
|- | |||
|Framed||Vaya con Dios, min älskling|| | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Mattias Bylund ''(bingomusik)''||Jag ska måla hela världen lilla mamma|| | |||
|- | |||
|Allt kommer att bli bra mamma|| | |||
|- | |||
|Oh mama|| | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 44.22|22]]'''||Framed||Madeleine || | |||
|- | |||
|Voize ||Långt härifrån|| | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Mattias Bylund ''(bingomusik)''||Idas sommarvisa|| | |||
|- | |||
|Sommarpsalm|| | |||
|- | |||
|Mitt sommarlov|| | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 44.23|23]]'''|| Magnus Carlsson & Solid Gospel ||Glorius|| | |||
|- | |||
|Andra Generationen||800 grader|| | |||
|- | |||
|Solid Gospel||I morgon är en annan dag || | |||
|- | |||
|rowspan= "2"|Husbandet ''(bingomusik)''||Visa vid vingens ängar|| | |||
|- | |||
|Romans ur pastroalvisa|| | |||
|- | |||
|Husbandet & Kee Marcello ''(bingomusik)''||Hammers Heart|| | |||
|- | |- | ||
|}</onlyinclude> | |}</onlyinclude> |
redigeringar