37 941
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 280: | Rad 280: | ||
|Vid Betlehem en vinternatt|| | |Vid Betlehem en vinternatt|| | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= " | | style="text-align: center;" rowspan= "9"|'''[[Avsnitt 43.21|21]]''' ||Erik Hassle ||Grace||{{spotify|id=5dVk2t0S6QISUTRKFCV9bn}} | ||
|- | |- | ||
|Tollereds gosskör & Susan Boyle||The Winner Takes It All|| | |Tollereds gosskör & Susan Boyle||The Winner Takes It All|| | ||
Rad 289: | Rad 289: | ||
|- | |- | ||
|Andreas Weise, Gunhild Carling och Jessica Andersson||Dancing In The Street|| | |Andreas Weise, Gunhild Carling och Jessica Andersson||Dancing In The Street|| | ||
|- | |||
|Jessica Andersson||Ge inte upp|| | |||
|- | |- | ||
|rowspan= "2"|Husbandet och Gunhild Carling ''(bingomusik)''||Audi Lang Syne|| | |rowspan= "2"|Husbandet och Gunhild Carling ''(bingomusik)''||Audi Lang Syne|| |
redigeringar