37 967
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
(16 mellanliggande sidversioner av samma användare visas inte) | |||
Rad 120: | Rad 120: | ||
||Kaliforniens guld || | ||Kaliforniens guld || | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "2"| '''[[Avsnitt 42.15|15]]''' || Abalone Dots || Never be my man || | | style="text-align: center;" rowspan= "2"| '''[[Avsnitt 42.15|15]]''' || Abalone Dots || Never be my man ||{{spotify|id=3nOK5K3xXjP3Q22cZOrNdv}} | ||
|- | |- | ||
||Top Cats||Baby Doll||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/7zvpK2YrJx4sFmW9n2WqF5]]</center> | ||Top Cats||Baby Doll||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/7zvpK2YrJx4sFmW9n2WqF5]]</center> | ||
Rad 140: | Rad 140: | ||
||Tre goda skäl||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/2Mjem4vrdGq8c6aJv5hO7t]]</center> | ||Tre goda skäl||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/2Mjem4vrdGq8c6aJv5hO7t]]</center> | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 42.18|18]]''' ||rowspan= "2"| Cookies 'N' Beans|| The boy is mine||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/0C57rLZUCa8zdLgQ6oQxD4]]</center> | |||
|- | |||
||Tomorrow's Such a Long time Away||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/2zvoS9fyezfYZRXa2WiFFH]]</center> | |||
|- | |||
|rowspan= "3"| Husbandet ''(bingomusik)''||Majsång|| | |||
|- | |||
|Adios Amigos|| | |||
|- | |||
|I'll be there for you|| | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "2"| '''[[Avsnitt 42.19|19]]''' ||rowspan= "2"| The Boppers|| Little Darlin'||{{spotify|id=1I7m3Tm8wrMspfx4vBXbJT}} | |||
|- | |||
||At the hop||{{spotify|id=5Ce5QTPwlfGPA19gROlchi}} | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "2"| '''[[Avsnitt 42.20|20]]''' ||rowspan= "2"| Thorleifs|| Fem röda rosor till dig||{{spotify|id=4rxL0Q8MspdgPSfln2mMjg}} | |||
|- | |||
||At the hop||{{spotify|id=5q9UnlkVB2YGOYn9rV6Qm2}} | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 42.21|21]]''' ||Arvingarna||Semester||{{spotify|id=6eJ6mr93KWLb54709VFH0k}} | |||
|- | |||
|rowspan= "2"|Carling Big Band||Swing that music|| | |||
|- | |||
|Adieu farewell auf wiedersehen|| | |||
|- | |||
| rowspan= "2"|Mattias Bylund och Carling Big Band ''(bingomusik)''||In a sentimental mood|| | |||
|- | |||
|If i had you|| | |||
|- | |||
|Mattias Bylund ''(bingomusik)''||Ephoria|| | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 42.22|22]]''' ||rowspan= "3"| Timoteij||Stormande hav||{{spotify|id=1ETl9xjaso0b0ZRnceeygT}} | |||
|- | |||
||Tabu||{{spotify|id=5yRJ8ZhuAibS91kOgY18qj}} | |||
|- | |||
||Kom||{{spotify|id=0LPRlUS1zVjMC4z5X7L5sG}} | |||
|- | |||
| rowspan= "3"| Husbandet ''(bingomusik)''||Med Suntrip mot solen|| | |||
|- | |||
||Semester|| | |||
|- | |||
||Summer Holiday|| | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 42.23|23]]''' ||Sara Löfgren||Maskrosor||{{spotify|id=54icYB3DRjel1m7pYKS6zn}} | |||
|- | |||
|Jakob Samuel||Together ||{{spotify|id=7eZccpIy8iIZkplChbvVuo}} | |||
|- | |||
|rowspan= "2"|Loa Falkman||Fragancia||{{spotify|id=0QyXovmy7EMRZNP9PN0C0C}} | |||
|- | |||
|Till havs|| | |||
|- | |||
|rowspan= "2"|Husbandet ''(bingomusik)''||Visa vid videnens ängar|| | |||
|- | |||
|Pastoralsvit|| | |||
|- | |||
|Mattias Bylund ''(bingomusik)''||Sommaren i city|| | |||
|}</onlyinclude> | |}</onlyinclude> | ||
redigeringar