37 964
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 158: | Rad 158: | ||
||At the hop||{{spotify|id=5q9UnlkVB2YGOYn9rV6Qm2}} | ||At the hop||{{spotify|id=5q9UnlkVB2YGOYn9rV6Qm2}} | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 42.21|21]]''' ||Arvingarna||Semester|| | | style="text-align: rowspan= "5" center;"| '''[[Avsnitt 42.21|21]]''' ||Arvingarna||Semester|| | ||
|- | |||
||Carling Big Band||Swing that music|| | |||
|- | |||
| rowspan= "2"|Mattias Bylund och Carling Big Band ''(bingomusik)''||In a sentimental mood|| | |||
|- | |||
|If i had you|| | |||
|- | |||
|Mattias Bylund ''(bingomusik)''||Ephoria|| | |||
|- | |- | ||
|}</onlyinclude> | |}</onlyinclude> |
redigeringar