37 941
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 96: | Rad 96: | ||
||If i could turn back time || | ||If i could turn back time || | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 42.13|13]]''' ||Elisas ||Rose Garden|| | | style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 42.13|13]]''' ||rowspan= "2"|Elisas ||Rose Garden||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/271DnZvMqjD1X27cGsWL1u]]</center> | ||
|- | |- | ||
||Ikväll tar jag chansen||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/34Fd3ZZhAeB9uopaOjlOFI]]</center> | |||
|- | |||
||Babsan||Ge mig en spanjor||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/6eyc1VCC3eYJE2h1VGneb9]]</center> | |||
|}</onlyinclude> | |}</onlyinclude> | ||
redigeringar