37 941
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 70: | Rad 70: | ||
||Sommaren som aldrig säger nej|| | ||Sommaren som aldrig säger nej|| | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 42.09|9]]''' ||Chris Medina|| What are words||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/2cDDOxigaHr1I2eevlvxV6]]</center> | | style="text-align: center;" rowspan= "2"| '''[[Avsnitt 42.09|9]]''' ||rowspan= "2"|Chris Medina|| What are words||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/2cDDOxigaHr1I2eevlvxV6]]</center> | ||
|- | |||
| One More Time||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/7mV1a6cdv2v9hN8wcMBXQN]]</center> | |||
|- | |||
| style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 42.10|10]]''' ||Afrodite|| The boy can dance||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/4j7P8N5SDdMqontHg4yuDP]]</center> | |||
|- | |- | ||
|}</onlyinclude> | |}</onlyinclude> |
redigeringar