37 941
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 120: | Rad 120: | ||
|- | |- | ||
|Mölndals Kulturskolas Storband ''(bingomusik)'' ||A child is born|| | |Mölndals Kulturskolas Storband ''(bingomusik)'' ||A child is born|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 40.09|9]]''' ||rowspan= "2"|Thomas Di Leva||Välkommen hem||{{spotify|id=0MLO3XnMSnmgjbiiBHTK5n}} | |||
|- | |||
|Vem ska jag tro på?||{{spotify|id=1kKrGMTgmyGQXukRfOTJVP}} | |||
|- | |||
|Thomas Di Leva och Lotta Engberg||Sträck ut din hand|| | |||
|- | |||
| rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)'' || Stjärnorna|| | |||
|- | |||
|Belfast|| | |||
|- | |||
|Vi har bara varandra|| | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "10"| '''[[Avsnitt 40.10|10]]''' ||Geir Rönning||Ain´t no love in the heart of the city||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/2i41WxpruvmM7rkJHqFyES]]</center> | | style="text-align: center;" rowspan= "10"| '''[[Avsnitt 40.10|10]]''' ||Geir Rönning||Ain´t no love in the heart of the city||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/2i41WxpruvmM7rkJHqFyES]]</center> |
redigeringar