Soundtrack/Säsong 38: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Hoppa till sök
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 164: | Rad 164: | ||
|Time to say goodbye/Con te partirò || | |Time to say goodbye/Con te partirò || | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 38.15|15]]''' ||Andra generationen och Dogge Doggelito||Hippare Hoppare||{{spotify|id=0tBFxhzEv1HYXUVvueNjmp}} | |||
|- | |||
|Björn Ferry||Breaking the Lord|| | |||
|- | |||
|Andra generationen||Kebabpizza Slivovitza||{{spotify|id=1x6MjpVXqiAPyG8Kf9kFlI}} | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Flickan och kråkan|| | |||
|- | |||
|Smoke on the water || | |||
|- | |||
|Hon gör mej galen|| | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "12"| '''[[Avsnitt 38.23|23]]''' ||rowspan= "4"|Electric Banana Band|| Fantomens brallor||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/4CDHNQkmWFnj2kvTA1Iv5C]]</center> | | style="text-align: center;" rowspan= "12"| '''[[Avsnitt 38.23|23]]''' ||rowspan= "4"|Electric Banana Band|| Fantomens brallor||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/4CDHNQkmWFnj2kvTA1Iv5C]]</center> | ||
|- | |- |