37 860
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 245: | Rad 245: | ||
|- | |- | ||
|De sista ljuva åren|| | |De sista ljuva åren|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 38.22|22]]''' ||rowspan= "2"|Jenny Berggren||Here I Am||{{spotify|id=5J08wqPiaK95OCQ7Ic5PMT}} | |||
|- | |||
|Beautiful Life|| | |||
|- | |||
|Johan Becker ||Higher || | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Come On Eileen|| | |||
|- | |||
|Money, Money, Money || | |||
|- | |||
|All 'bout the Money|| | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "12"| '''[[Avsnitt 38.23|23]]''' ||rowspan= "4"|Electric Banana Band|| Fantomens brallor||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/4CDHNQkmWFnj2kvTA1Iv5C]]</center> | | style="text-align: center;" rowspan= "12"| '''[[Avsnitt 38.23|23]]''' ||rowspan= "4"|Electric Banana Band|| Fantomens brallor||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/4CDHNQkmWFnj2kvTA1Iv5C]]</center> |
redigeringar