37 879
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 233: | Rad 233: | ||
|- | |- | ||
|För kärlekens skull|| | |För kärlekens skull|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 38.21|21]]''' ||rowspan= "2"|Lasse Stefanz||Copacabana||{{spotify|id=2Q8ult6L5E7zWEJF2FNOfn}} | |||
|- | |||
|Ännu blommor våra rosor|| | |||
|- | |||
|Lasse Stefanz och Lotta Engberg ||Världens lyckligaste par||{{spotify|id=2n6f2IOyaBLU7TqrpcHiIw}} | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Lite grann från ovan|| | |||
|- | |||
|Husvagn|| | |||
|- | |||
|De sista ljuva åren|| | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "12"| '''[[Avsnitt 38.23|23]]''' ||rowspan= "4"|Electric Banana Band|| Fantomens brallor||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/4CDHNQkmWFnj2kvTA1Iv5C]]</center> | | style="text-align: center;" rowspan= "12"| '''[[Avsnitt 38.23|23]]''' ||rowspan= "4"|Electric Banana Band|| Fantomens brallor||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/4CDHNQkmWFnj2kvTA1Iv5C]]</center> |
redigeringar