37 881
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 186: | Rad 186: | ||
|What's another year|| | |What's another year|| | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 38. | | style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 38.17|17]]''' ||rowspan= "2"|Arvingarna||Kärlek överallt||{{spotify|id=5KKTBN57YdHfDqh1L4NoC2}} | ||
|- | |- | ||
|Livet är underbart||{{spotify|id=6wY3QZCeVHjpTXCIPf2xrq}} | |Livet är underbart||{{spotify|id=6wY3QZCeVHjpTXCIPf2xrq}} | ||
|- | |- | ||
|Jan Malmsjö||Hej Clown|| | |Jan Malmsjö||Hej Clown|| | ||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Vackra pojkar, vackra män|| | |||
|- | |||
|Lady in red|| | |||
|- | |||
|En sång en gång för länge sen|| | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 38.18|18]]''' ||rowspan= "2"|Scotts||Vi gör det igen||{{spotify|id=2BmTkQaScoJzZWsovVHeXf}} | |||
|- | |||
|Jag ångrar ingenting||{{spotify|id=74y6jLYrGqbrIpXqeY1tio}} | |||
|- | |||
|Stefan Andersson och Magnus Törnqvist ||Den bohuslänska eskadern|| | |||
|- | |||
|Stefan Andersson, Johanna Rasmussen och Magnus Törnqvist ||Visan om Metta Fock|| | |||
|- | |- | ||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Vackra pojkar, vackra män|| | |rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Vackra pojkar, vackra män|| |
redigeringar