37 881
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 175: | Rad 175: | ||
|- | |- | ||
|Hon gör mej galen|| | |Hon gör mej galen|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 38.16|16]]''' ||rowspan= "2"|Christer Sjögren||Den stora dagen|| | |||
|- | |||
|Help me make it through the night||{{spotify|id=4QwJjSDu2CgyKvw3hde8LZ}} | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Han måste gå|| | |||
|- | |||
|Leende guldbruna ögon|| | |||
|- | |||
|What's another year|| | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "12"| '''[[Avsnitt 38.23|23]]''' ||rowspan= "4"|Electric Banana Band|| Fantomens brallor||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/4CDHNQkmWFnj2kvTA1Iv5C]]</center> | | style="text-align: center;" rowspan= "12"| '''[[Avsnitt 38.23|23]]''' ||rowspan= "4"|Electric Banana Band|| Fantomens brallor||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/4CDHNQkmWFnj2kvTA1Iv5C]]</center> |
redigeringar