37 967
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 238: | Rad 238: | ||
|Arvingarna||Bara femton år|| | |Arvingarna||Bara femton år|| | ||
|- | |- | ||
|Arvingarna och Streaplers||Rockin' All Over the World | |Arvingarna och Streaplers||Rockin' All Over the World || | ||
|- | |- | ||
| rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)'' ||Eg Ber for Norge|| | | rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)'' ||Eg Ber for Norge|| | ||
Rad 246: | Rad 246: | ||
|| Seet Dreams|| | || Seet Dreams|| | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 36.20|20]]''' ||Andrés Esteche||Later|| | |||
|- | |||
|Andrés Esteche och Tina Thörner||Born to be wild|| | |||
|- | |||
| rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)'' ||Marlowe's Theme|| | |||
|- | |||
|What's love got to do with it|| | |||
|- | |||
|| Hymn|| | |||
|- | |||
|}</onlyinclude> | |}</onlyinclude> | ||
redigeringar