37 941
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 213: | Rad 213: | ||
|Lev livet!|| | |Lev livet!|| | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 35.16|16]]''' ||Amy Diamond ||Viskar en bön||{{spotify|id=69fQgP1foZXSwsgQGwjc0h}} | |||
|- | |||
|Darin||Breathing your love|| | |||
|- | |||
|Yannick Tregaro, Lotta Engberg, Gösta Zachrisson & killarna||Jag drömmer om en jul hemma|| | |||
|- | |||
| rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)'' ||Always on my mind|| | |||
|- | |||
||She is a Madonna|| | |||
|- | |||
|The Worrying Kind|| | |||
|- | |||
|}</onlyinclude> | |}</onlyinclude> | ||
redigeringar