37 967
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 41: | Rad 41: | ||
|- | |- | ||
|Lately|| | |Lately|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 35.04|4]]''' ||rowspan= "2"|Magnus Bäcklund||She's a lady || | |||
|- | |||
|Delilah|| | |||
|- | |||
| rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)'' || Farmers trust|| | |||
|- | |||
|| My heart and soul|| | |||
|- | |||
|Travels|| | |||
|- | |- | ||
|}</onlyinclude> | |}</onlyinclude> |
redigeringar