37 912
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 197: | Rad 197: | ||
|- | |- | ||
|Romanze Nr 9|| | |Romanze Nr 9|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 32.18|18]]''' |||Sonja Aldén||Här står jag||{{spotify|id=3XS4gTQA9XBA9v3PQ4rnlc}} | |||
|- | |||
|Simply Red||So not over you||{{spotify|id=6VrWKfCIr9j1d9yqMeMFKA}} | |||
|- | |||
| rowspan= "3"|Andreas Petersson ''(bingomusik)''||Embraceable You|| | |||
|- | |||
|Summertime|| | |||
|- | |||
|Three Preludes, Second Prelude|| | |||
|- | |- | ||
|}</onlyinclude> | |}</onlyinclude> |
redigeringar