37 967
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 132: | Rad 132: | ||
|- | |- | ||
||Walk on by|| | ||Walk on by|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "12"| '''[[Avsnitt 29.16|16]]''' || Göteborgs Lucia|| Sankta Lucia|| | |||
|- | |||
| rowspan= "2"| Jill Johnson|| I Wanna Wish You All a Merry Christmas ||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/0CB9HzidFOjPfqsa4ZXqs2]]</center> | |||
|- | |||
|The Christmas in You||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/6subsebxNDdw3dLq6gep7E]]</center> | |||
|- | |||
|rowspan= "9"|Göteborgs Lucia''(bingomusik)''||Gläns över sjö och strand|| | |||
|- | |||
||White Christmas|| | |||
|- | |||
||Jul, jul, strålande jul|| | |||
|- | |||
||Walking In A Winter Wonderland|| | |||
|- | |||
||Lusse Lelle|| | |||
|- | |||
||Låt mig få tända ett ljus|| | |||
|- | |||
||Nu tändas tusen juleljus|| | |||
|- | |||
||Tomtarnas julnatt|| | |||
||- | |||
||Stilla natt|| | |||
|- | |||
|}</onlyinclude> | |}</onlyinclude> | ||
redigeringar