37 907
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 60: | Rad 60: | ||
|A Little Bit More||{{spotify|id=19spYuRNVGaBuZSbYcAUOo}} | |A Little Bit More||{{spotify|id=19spYuRNVGaBuZSbYcAUOo}} | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= " | | style="text-align: center;" rowspan= "4"| '''[[Avsnitt 28.12|12]]''' ||Bohuslän Big Band & Svante Thuresson||Grön kväll i Margretelund || | ||
|- | |- | ||
|Sov|| | |rowspan= "3"|Bohuslän Big Band ''(bingomusik)''||Sov || | ||
|- | |- | ||
| | |Marlow's theme|| | ||
|- | |||
|Count 'em|| | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "11"| '''[[Avsnitt 28.13|13]]''' || Martin Stenmark||Las Vegas||{{spotify|id=0o4xWaEA9oS1wUM5UVODdR}} | | style="text-align: center;" rowspan= "11"| '''[[Avsnitt 28.13|13]]''' || Martin Stenmark||Las Vegas||{{spotify|id=0o4xWaEA9oS1wUM5UVODdR}} |
redigeringar