37 912
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 51: | Rad 51: | ||
|- | |- | ||
|Mina minnen|| {{spotify|id=7Hqcj5wAnJUHeUaYMntASj}} | |Mina minnen|| {{spotify|id=7Hqcj5wAnJUHeUaYMntASj}} | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 28.20|20]]''' || rowspan= "3"| Arvingarna|| Hon kommer sommaren|| {{spotify|id=61FKvrrIOtg8vKxYepoDxO}} | |||
|- | |||
| Har du ångrat dej|| {{spotify|id=4jnMocNuU4er1mNufhdQfJ}} | |||
|- | |||
|Eloise|| {{spotify|id=1cmdyYqbzc8fvHsmtErxx0}} | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 28.21|21]]''' || rowspan= "3"| Lill-Babs|| Om inte du fanns|| {{spotify|id=427lDLjEADXFIFCwG17H7U}} | | style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 28.21|21]]''' || rowspan= "3"| Lill-Babs|| Om inte du fanns|| {{spotify|id=427lDLjEADXFIFCwG17H7U}} |
redigeringar