37 907
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 17: | Rad 17: | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 28.11|11]]''' || Jill Johnson||God Bless a Girl in Love||{{spotify|id=14JXGYOa4GZMzvzA2fY4YH}} | | style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 28.11|11]]''' || Jill Johnson||God Bless a Girl in Love||{{spotify|id=14JXGYOa4GZMzvzA2fY4YH}} | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "11"| '''[[Avsnitt 28.13|13]]''' || Martin Stenmark||Las Vegas||{{spotify|id=0o4xWaEA9oS1wUM5UVODdR}} | |||
|- | |||
|Flamingokvintetten ||Vart tog alla åren vägen|| | |||
|- | |||
|Anna Sahlene||Photograph||{{spotify|id=6h3jTLORkIwEQkqau07Nax}} | |||
|- | |||
|Grymlings||Moder Svea||{{spotify|id=2DLQUYioXcHgcltEF2uGgH}} | |||
|- | |||
|Darin||Money for Nothing ||{{spotify|id=1T07rPx6ExdL8UFyxVkPNC}} | |||
|- | |||
|Il Divo||Regresa a mi||{{spotify|id=3p8szomcjl5ghqOKSH5vZf}} | |||
|- | |||
|Brandsta City Släckers ||Kom och ta mig||{{spotify|id=6tIXrVrWLOcU4O8e3wZ1pt}} | |||
|- | |||
|rowspan= "4"|Husbandet ''(bingomusik)''||Jimmys sång|| | |||
|- | |||
|Johans sång|| | |||
|- | |||
|Tobias sång|| | |||
|- | |||
|Anders sång|| | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 28.15|15]]''' || Drifters||Kärleken är inget spel||{{spotify|id=14JXGYOa4GZMzvzA2fY4YH}} | | style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 28.15|15]]''' || Drifters||Kärleken är inget spel||{{spotify|id=14JXGYOa4GZMzvzA2fY4YH}} |
redigeringar