37 967
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 19: | Rad 19: | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 27.13|13]]''' ||Bhonus||Om vi känner så här|| | | style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 27.13|13]]''' ||Bhonus||Om vi känner så här|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "9"| '''[[Avsnitt 27.14|14]]''' ||rowspan= "2"|Streaplers||Vill Du Bli Min||{{spotify|id=7vziOuStq7eBBbNXLGes8E}} | |||
|- | |||
|Ma-ma-Maria||{{spotify|id=1xbBzEHwhB0eqQvQDahXDF}} | |||
|- | |||
|Göteborgs Luciatrupp ||Sankta Lucia|| | |||
|- | |||
|rowspan= "6"|Göteborgs Luciatrupp ''(bingomusik)''||Betlhems stjärna|| | |||
|- | |||
|Staffan var en stalledräng|| | |||
|- | |||
|I’m Gonna Ride|| | |||
|- | |||
|Jul, jul strålande jul|| | |||
|- | |||
|O Come, All Ye Faithful|| | |||
|- | |||
|White Christmas|| | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "2"| '''[[Avsnitt 27.15|15]]''' ||rowspan= "2"|Matz Bladhs||Vindens melodi||{{spotify|id=47TMeaqe8TyvH6BHmjjMYn}} | | style="text-align: center;" rowspan= "2"| '''[[Avsnitt 27.15|15]]''' ||rowspan= "2"|Matz Bladhs||Vindens melodi||{{spotify|id=47TMeaqe8TyvH6BHmjjMYn}} | ||
Rad 32: | Rad 50: | ||
|rowspan= "2"|Göteborgs Lucia ''(bingomusik)''||Staffanvisa || | |rowspan= "2"|Göteborgs Lucia ''(bingomusik)''||Staffanvisa || | ||
|- | |- | ||
|Jul, jul, strålande jul | |Jul, jul, strålande jul|| | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 27.17|17]]''' ||Mats Bergmans||Så länge drömmen finns kvar|| | | style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 27.17|17]]''' ||Mats Bergmans||Så länge drömmen finns kvar|| |
redigeringar