37 941
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 142: | Rad 142: | ||
||Hooked on a feeling|| | ||Hooked on a feeling|| | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= " | | style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 26.14|14]]''' ||Bosson||Efharisto||{{spotify|id=4HqkiKRXDcQkZsDwWIluDA}} | ||
|- | |- | ||
|Åsa Jinder||I min dröm|| | |||
|- | |- | ||
|| | |Christoffer Thorngren ||Macken|| | ||
|- | |- | ||
||Hårgalåten||{{spotify|id=3HTlR2hHuCNgG3Uyq1luMU}} | | rowspan= "2"| Åsa Jinder ''(bingomusik)''||Hårgalåten||{{spotify|id=3HTlR2hHuCNgG3Uyq1luMU}} | ||
|- | |||
||Vildros ||{{spotify|id=1RdIQ20ndPed0MmvlYVrCT}} | |||
|- | |||
| Husbandet ''(bingomusik)''||Gli Altri Siamo Noi|| | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "18"| '''[[Avsnitt 26.15|15]]''' ||rowspan= "2"| Gilbert O'Sullivan||Matrimony||{{spotify|id=6LjYannaDmOolv0GHdOxiw}} | | style="text-align: center;" rowspan= "18"| '''[[Avsnitt 26.15|15]]''' ||rowspan= "2"| Gilbert O'Sullivan||Matrimony||{{spotify|id=6LjYannaDmOolv0GHdOxiw}} |
redigeringar