37 941
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 146: | Rad 146: | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;"|'''[[Avsnitt 26.21|21]]''' ||Streaplers||Min egen virvelvind ||{{spotify|id=7A4lsT9BPK4dKLmyvEVbBG}} | | style="text-align: center;"|'''[[Avsnitt 26.21|21]]''' ||Streaplers||Min egen virvelvind ||{{spotify|id=7A4lsT9BPK4dKLmyvEVbBG}} | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "11"| '''[[Avsnitt 26.23|23]]''' ||Hans Martin ||Den blomstertid nu kommer||{{spotify|id=33RRZ3vxA7mF1BZxbzwDia}} | |||
|- | |||
|Jill Johnson ||You can't love me too much||{{spotify|id=0y6r22TO8o7WhfrtfGb4j0}} | |||
|- | |||
|Bröderna Lindqvist och Fredrik Kempe ||Drömmen om Elin|| | |||
|- | |||
|Robert Wells||Hungarian Rhapsody||{{spotify|id=3abFdSMusHjiyRRB1wOQZ5}} | |||
|- | |||
|Fredrik Kempe och Robert Wells ||Finally || | |||
|- | |||
|Jill Johnson och Robert Wells ||I belive im in love with you|| | |||
|- | |||
|Tito Beltran och Robert Wells ||Land du välsignade|| | |||
|- | |||
|rowspan= "2"| Husbandet ''(bingomusik)''||My Love|| | |||
|- | |||
|Yoga Jazz|| | |||
|- | |||
|rowspan= "2"| Bröderna Lindqvist ''(bingomusik)''||Den gamla dansbanan|| | |||
|- | |||
|Nya jämtlandsvalsen|| | |||
|- | |- | ||
|}</onlyinclude> | |}</onlyinclude> |
redigeringar