37 942
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) (Skapade sidan med 'Det här en lista över soundtrack i säsong 25 av BingoLotto. ==Soundtrack== <onlyinclude>{| class="wikitable" |- ! # !! Artist!! Låt!!Spotify |- | style="text-ali...') |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 5: | Rad 5: | ||
|- | |- | ||
! # !! Artist!! Låt!!Spotify | ! # !! Artist!! Låt!!Spotify | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 25.14|14]]''' || rowspan= "2"|Anita Strandell, Jan Johansen och Lenas kör||Santa's list||Turistens Klagan||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/4tFVqZOJCxVY2GmpJl2aSO]]</center> | |||
|- | |||
||Anita Strandell och Jan Johansen||Ångbåtsblues|| | |||
|- | |||
||Patrik Jablonski||Min glädje|| | |||
|- | |||
||Wille Crafoord||Typiskt dej||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/7jlDkX4jniozLCgTwV8kob]]</center> | |||
|- | |||
| rowspan= "3"| Husbandet ''(bingomusik)''||Semester|| | |||
|- | |||
||När träden slår ut|| | |||
|- | |||
||Say a little prayer for you|| | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "2"| '''[[Avsnitt 25.16|16]]''' || rowspan= "2"|Cliff Richard ||Santa's list||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/4tFVqZOJCxVY2GmpJl2aSO]]</center> | | style="text-align: center;" rowspan= "2"| '''[[Avsnitt 25.16|16]]''' || rowspan= "2"|Cliff Richard ||Santa's list||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/4tFVqZOJCxVY2GmpJl2aSO]]</center> |
redigeringar