37 907
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 152: | Rad 152: | ||
|A song for you|| | |A song for you|| | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= " | | style="text-align: center;" rowspan= "8"|'''[[Avsnitt 24.10|10]]''' || rowspan= "2"|Melanie C||On the Horizon||{{spotify|id=685fJN3EQ2aQX1yAk6YBXX}} | ||
|- | |- | ||
||Here It Comes Again||{{spotify|id=7bcNfGdJn74fKbqrezuYW0}} | ||Here It Comes Again||{{spotify|id=7bcNfGdJn74fKbqrezuYW0}} | ||
Rad 159: | Rad 159: | ||
|- | |- | ||
|Där björkarna susa|| | |Där björkarna susa|| | ||
|- | |||
|Husbandet ''(barntävlingen)''||Du käre lille snickerbo|| | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Never be the same again|| | |||
|- | |||
|Human Nature|| | |||
|- | |||
|Ebony & Ivory|| | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "9"|'''[[Avsnitt 24.11|11]]''' || rowspan= "2"|Brolle Jr.||Playing with fire||{{spotify|id=68nBmKpvy3FecJG1HDtMcO}} | | style="text-align: center;" rowspan= "9"|'''[[Avsnitt 24.11|11]]''' || rowspan= "2"|Brolle Jr.||Playing with fire||{{spotify|id=68nBmKpvy3FecJG1HDtMcO}} |
redigeringar