37 941
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 86: | Rad 86: | ||
|Aire|| | |Aire|| | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= " | | style="text-align: center;" rowspan= "6"|'''[[Avsnitt 22.09|9]]''' ||rowspan= "2"|Michael Bolton||Only A Woman Like You||{{spotify|id=2frIdKbvjlqB8lkHJo3xcW}} | ||
|- | |- | ||
|When A Man Loves A Woman||{{spotify|id=2gesnmmQtTco0LR2WgGzUR}} | |When A Man Loves A Woman||{{spotify|id=2gesnmmQtTco0LR2WgGzUR}} | ||
|- | |- | ||
|Thorleifs||Att glömma är inte så enkelt||{{spotify|id=7v25EUH3bVXHt6KKtMWc0G}} | |Thorleifs||Att glömma är inte så enkelt||{{spotify|id=7v25EUH3bVXHt6KKtMWc0G}} | ||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Gymnopedi|| | |||
|- | |||
|Theme from MASH|| | |||
|- | |||
|Barettas theme|| | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "3"|'''[[Avsnitt 22.10|10]]''' ||Sarah Connor||From Sarah with love||{{spotify|id=2Hw6n3l82rZPJdEZa8qatx}} | | style="text-align: center;" rowspan= "3"|'''[[Avsnitt 22.10|10]]''' ||Sarah Connor||From Sarah with love||{{spotify|id=2Hw6n3l82rZPJdEZa8qatx}} |
redigeringar