37 967
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 72: | Rad 72: | ||
|Emma Andersson och Bosson||Weightless|| | |Emma Andersson och Bosson||Weightless|| | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= " | | style="text-align: center;" rowspan= "7"|'''[[Avsnitt 22.08|8]]''' ||rowspan= "2"|Anastacia||Paid My Dues||{{spotify|id=1oOM8NpklrKiocv0dWAEl3}} | ||
|- | |- | ||
|One Day In Your Life||{{spotify|id=3j9OhsLR44GYPywihE3QjN}} | |One Day In Your Life||{{spotify|id=3j9OhsLR44GYPywihE3QjN}} | ||
Rad 81: | Rad 81: | ||
|- | |- | ||
|Afro-dite||Never let it go||{{spotify|id=28ihA2Fp5zRmcmi8hpfWiC}} | |Afro-dite||Never let it go||{{spotify|id=28ihA2Fp5zRmcmi8hpfWiC}} | ||
|- | |||
|rowspan= "2"|Husbandet ''(bingomusik)''||Gymnopedi|| | |||
|- | |||
|Aire|| | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "3"|'''[[Avsnitt 22.09|9]]''' ||rowspan= "2"|Michael Bolton||Only A Woman Like You||{{spotify|id=2frIdKbvjlqB8lkHJo3xcW}} | | style="text-align: center;" rowspan= "3"|'''[[Avsnitt 22.09|9]]''' ||rowspan= "2"|Michael Bolton||Only A Woman Like You||{{spotify|id=2frIdKbvjlqB8lkHJo3xcW}} |
redigeringar